+48 14 68 60 161
zsp@biesiadki.sp.net.pl

Wyszukiwarka

Wycieczka do „Smoczej Osady”

Przedszkolaki 10 czerwca brały udział w wycieczce autokarowej do Żbikowic, gdzie znajduje się „Smocza Osada”. Tam pod opieką wykfalifikowanych pracowników brały udział w warsztatach edukacyjnych na temat "Od nasionka do roślinki" podczas których dzieci poznały cykl życia wybranych roślin, mogły ozdobić własnoręcznie doniczki oraz zasadzić roślinki

Następnie dzieci brały udział w wycieczce do lasu, tam z zamkniętymi oczami przy pomocy liny sprawdzały swoje umiejętności poruszania się w terenie. Później brały udział w licznych zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, przejażdżce wagonikami oraz miały możliwość dokarmiać mieszkające tam zwierzątka: kozy, owce, króliki i kurki. Na zakończenie pobytu zjadły pyszne kiełbaski. Wycieczka dostarczyła nam dużo wrażeń i niezapomnianych wspomnień.